STOP

STOP

Październik 30, 2020 Wydarzenia 0

[hr]

Wspieranie walki z #koronawirusem i uskutecznianie akcji #zostanwdomu okazały się dla mnie czasem na przymusowy STOP. Pojawiła się przestrzeń do przemyśleń. Dotarło do mnie i poczułem jaki ogrom energii i pracy włożyłem w rozwój własny oraz swojej firmy przez ostatnich kilkanaście miesięcy.
Skrajności nie są dobre i oczywiście, poniosłem koszty własnych wyborów ale przyznaje, że jestem dumny z efektów. Aktualna sytuacja jest bardzo trudna, jednak pozwoliła mi wziąć głęboki oddech i spojrzeć z dystansu na siebie oraz kształtującą się nową rzeczywistość. Na pewno podzielę się w przyszłości przemyśleniami oraz zapowiadam większą aktywność online.
Póki co, wspomnę ostatnio zakończone przedsięwzięcie jakim było przeniesienie Studio Masażu JuriMo do nowej lokalizacji przy ulicy Czarnowiejskiej 75. Nie miałem czasu zdawać relacji na bieżąco, dlatego teraz nadrabiam zaległości 😊.
JuriMo – oaza spokoju, relaksu, a jednocześnie miejsce intensywnej pracy terapeutycznej nabrało nowego życia. Nowoczesny wystrój, lepsza dostępność i świetna lokalizacja spotkały się z pozytywnym odbiorem klientów, co mnie bardzo cieszy.
Aktualnie, z wiadomych powodów, Studio jest nieczynne i póki co nie znam daty wznowienia pracy. Mogę natomiast powiedzieć, że zarówno ja, jak i wszyscy terapeuci ładujemy akumulatory aby wrócić ze zdwojoną siłą 😊
Pozdrowienia!
Jarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *